Pro rozšíření vývojového týmu hledáme šikovné programátory na pozici front end developer

Co budete dělat

  • Kódování dle grafických předloh (HTML5, CSS3),
  • Programování frontendu webových stránek a aplikací (JS Frameworky),
  • Úprava stávajících systémů,
  • Technický redesign systémů,
  • Návrh a realizace informační architektury a UI webů a aplikací.

Co nabízíme

  • Práci ve SW-vývoji pro tuzemské a zahraniční společnosti s využitím nejmodernějších SW-nástrojů,
  • Pružnou pracovní dobu,
  • Systém školení a vzdělávání, možnost profesního a karierního růstu,
  • Zajímavé platové ohodnocení, standardní zaměstnanecké výhody (stravenky, notebook, ...),
  • Příjemné pracovní prostředí,
  • Mladý dynamický a přátelský kolektiv.

Co požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Hlubší znalosti HTML a CSS
  • Znalost front-end frameworků a nástrojů pro frontend development výhodou
  • Zkušenosti s JS
  • Znalost JS frameworků výhodou (Angular JS, React)
  • Znalosti dalších technologií jsou výhodou, ne však podmínkou
  • Schopnost práce s grafikou a grafickými nástroji
  • Obecné znalosti kancelářského SW a výpočetní techniky

Máte-li zájem o tuto nabízenou pozici, zašlete prosím svůj životopis na adresu hr@agentes-it.com.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás a my se Vám obratem ozveme.