Pro rozšíření našeho týmu hledáme nové kolegy na pozice projektový manažer, analytik a koordinátor testů.

Co budete dělat

  • Projektový manažer
    • Řízení projektu
    • Strategické plánování
    • Konzultace se zákazníky
  • Analytik
    • Analýza požadavků zákazníků a aplikací
    • Návrh řešení problémů
    • Tvorba zadání
  • Koordinátor testů
    • Řízení zajištění kvality v projektu
    • Návrh a koordinace testů
    • Řízení testů

Co nabízíme

  • Zajímavou práci v SW-vývoji v dynamickém kolektivu s využitím nejmodernějších SW-nástrojů
  • Pružnou pracovní dobu
  • Systém školení a vzdělávání
  • Systém profesního a karierního růstu
  • Velice zajímavé platové ohodnocení manažerského charakteru, standardní zaměstanecké výhody (stravenky, notebook, ...)
  • Možnosti zahraničních stáží u našich zákazníků (Německo, Rakousko, ...)
  • Služební automobil po úspěšném zapracování se v projektech

Co požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání (IT obor není podmínkou)
  • Analytické myšlení, organizační a komunikativní schopnost,
  • Zkušenosti s vedením týmu a plánováním (min. 1 rok z předchozího zaměstnání)
  • Pokročilé, resp. i střední znalost německého jazyka (požadujeme ochotu pro výuku němčiny ve firmou placených kurzech a tyto znalosti dále rozvíjet), vynikající znalost němčiny je výhodou
  • Pokročilé resp. i střední znalosti anglického jazyka
  • Znalost SQL min. na střední úrovni
  • Znalosti dalších technologií jsou výhodou (J2EE, .NET, PHP, Oracle, Db2, C, C++, C#, ...)
  • Znalosti bankovnictví a obecných ekonomických procesů jsou výhodou
  • Zkušenosti s plánováním a řízením testů jsou výhodou
  • Obecné znalosti kancelářského SW a výpočetní techniky

Máte-li zájem o tuto nabízenou pozici, zašlete prosím svůj životopis na adresu hr@agentes-it.com.

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás a my se Vám obratem ozveme.