Pro rozšíření našeho týmu hledáme šikovné juniory i zkušené systémové administrátory.

Oblast počítačového HW a SW je Tvojí parketou a chceš pracovat v mladém kolektivu ve stabilní firmě? Umíš se zapálit pro věc? Chceš se podílet na zajímavých zahraničních projektech a dále se vzdělávat? Pak hledáme právě Tebe, a to i přesto, že jsi třeba ještě student.

Co budeš dělat

  • Administraci HW (PC, tiskárny…) a SW koncových stanic (Windows, Linux, MS Office…)
  • Administraci LAN, internetové konektivity a VPN
  • Síťovou bezpečnost
  • Koordinaci podpory uživatelů a správu uživatelů (Windows DC)
  • Zálohování dat
  • Monitoring a ochranu dat
  • Administraci Windows serverů (active directory) a Linux (Unix) serverů
  • Virtualizaci (KVM)
  • Spolupráci na strategickém rozvoji IT
  • IT support

Co nabízíme

  • Zajímavou a pestrou pracovní náplň pro české i zahraniční klienty
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Pružnou pracovní dobu
  • Systém školení a vzdělávání
  • Možnost profesního a karierního růstu
  • Zajímavé platové ohodnocení, standardní zaměstnanecké výhody (stravenky, notebook, ...)

Co požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (nejlépe v technickém oboru)
  • Administrátorskou znalost prostředí Windows a Linux
  • Orientaci v principech fungování sítí
  • Nutné zkušenosti s instalacemi HW, SW
  • Výhodou zkušenost s virtualizací, schopnost tvořit jednoduché skripty, znalost základních SQL příkazů
  • Anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • Schopnost flexibilně řešit problémy
  • Ochota se dále vzdělávat
  • Komunikativnost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci
  • Samostatnost
  • Schopnost dotahovat úkoly do konce

Více informací o nabízené pozici nalezneš zde

Zaujali jsme tě? Tak už neváhej, pošli nám svůj životopis na hr@agentes-it.com a buď součástí našeho týmu!

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás a my se Vám obratem ozveme.