Co budete dělat

  • Mít odpovědnost za návrh a vývoj zákaznických programů a aplikací v rámci SAP
  • Implementaci komponent v SAP v prostředí ABAP
  • Mít přímý kontakt se zákazníkem (konzultace návrhu SAP řešení a jeho následná implementace v prostředí ABAP)
  • Úpravu a realizaci business požadavků ve stávajících SAP systémech
  • Podporu nových zákazníků při realizaci a rozvoji komplexních SAP systémů
  • Péči o stávající zákazníky prostřednictvím změn a dalších vývojových zadání
  • Práci se standardními relačními databázemi a persistentními frameworky
  • Návrh informačních systémů
  • Návrh datových modelů
  • Optimalizaci databázových dotazů
  • Analýzu a optimalizaci podnikových procesů

Co nabízíme

  • Zajímavou práci v SW-vývoji pro tuzemské a zahraniční společnosti s využitím nejmodernějších SW- nástrojů
  • Pružnou pracovní dobu (možnost i zkráceného úvazku)
  • Systém školení a vzdělávání, možnost profesního a kariérního růstu
  • Zajímavé platové ohodnocení, standardní zaměstnanecké výhody (stravenky, notebook, smartphone, aj.)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Mladý dynamický a přátelský kolektiv

Co požadujeme

  • Vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání
  • Minimálně 2 leté zkušenosti v oblasti  softwarového vývoje
  • Vynikající znalosti relačních databází a SQL
  • Znalosti základních principů OOP
  • Obecné znalosti kancelářského SW a výpočetní techniky
  • Základní znalost německého jazyka (v případě neznalosti němčiny nabízíme firmou placené kurzy německého jazyka a požadujeme ochotu získané znalosti dále rozvíjet), vynikající znalosti němčiny jsou výhodou
  • Alespoň základní znalost anglického jazyka (pokročilá znalost výhodou)
  • Adaptační a komunikační schopnosti, zodpovědnost
  • Analytické a samostatné pojetí práce
  • Schopnost spolupracovat v týmu
  • Cílený a zodpovědný postoj k práci

Výhoda uchazečů