logo polo shirts
Facebook Napiste nám Reference Kariéra Refereence koncernu

Agentes IT

Již 10 let měníme Vaše vize v software

Ve čtvrtek 30. listopadu jsme po práci vyrazili do našich krásných českých hor - na Šumavu. Ptáte se, z jakého důvodu jsme tam jeli? Naše firma agentes IT, s. r. o. v prosinci slaví desetileté výročí jejího založení a to si vyžadovalo oslavu. Ubytovali jsme se, společně s našimi kolegy ze sesterské společnosti rubinion, v krásném prostředí šumavské Modravy v příjemném penzionu Lyer. K našemu štěstí nám přálo i počasí, přivítal nás tedy pohádkově zasněžený národní park. Během našeho pobytu jsme si tedy dopřáli výborné jídlo, ochutnali jsme také pivo z místního pivovaru a někteří z nás si prohlédli i okolí. Po těchto dvou dnech jsme teď také plni síly a nadšení do práce na našich projektech. 

b_700_0_16777215_00_images_1.JPG 

b_700_0_16777215_00_images_6.JPG 

Hausnotruf – projekt, který pomáhá zachraňovat životy

Naše dlouhotrvající spolupráce s Německým červeným křížem nekončí pouze u jednoho projektu vývoje systému pro evidenci dobrovolných přispěvatelů. Pro tuto organizaci vyvíjíme rovněž systém evidence pomocných technických zařízení pro případ nouze pro seniory.

„Jsme rádi, že i náš software může pomoci starým a nemocným lidem, a že díky našemu řešení mají zajištěnou včasnou péči včetně přivolání záchranné služby na tlačítko.“ říká naše projektová manažerka Klára.

 

b_700_0_16777215_00_images_DRK.png 

Ceníme si projektů společenské odpovědnosti firem

Již od roku 2009 spolupracujeme s Německým červeným křížem na projektu systému evidence dobrovolných přispěvatelů Německého červeného kříže. Snažíme se jednat jako společensky odpovědná firma a také z tohoto důvodu si velmi vážíme toho, že máme tu možnost podílet se na podobných smysluplných projektech.

 

b_700_0_16777215_00_images_DRK2.png 

Souboj mobilních aplikací v Pendolinu

Jste zvědaví, jak probíhala testovací jízda aplikace Rail & Eat, kterou vyvíjíme pro společnost JLV, a.s.? Aplikaci jsme testovali přímo v ostrém provozu ve vlaku Pendolino, tak že objednávky byly zadávány, jak s pomocí stávajícího objednávkového systému, tak do naší aplikace Rail & Eat a porovnávala se funkčnost obou těchto systémů. V tomto souboji zabodovala naše aplikace na plné čáře - dle zaměstnanců, kteří aplikaci testovali, je mnohem intuitivnější a jednodušší na ovládání a rovněž disponuje také příjemným grafickým zpracováním.

 

b_700_0_16777215_00_images_IMG-0506JLV.JPG