logo polo shirts
Facebook Napiste nám Reference Kariéra Refereence koncernu

Tiskové zprávy

Magazín Týdeníků 21/2012 - Korupčníkům každý odevzdává tisíc korun ročně

České Budějovice - V nedávno zrekonstruovaném Clarion Congress hotelu se první květnový čtvrtek sešli členové Hospodářských juniorů Jihočeského, Středočeského kraje a Prahy. Uspořádali zajímavou konferenci na téma Podnikání na Českobudějovicku, ale řeč byla i o zkušenostech odjinud.

Hospodářští junioři, tedy podnikatelé do 40 let, jsou součástí celosvětové organizace JCI. Jejich cílem je nejen vzdělávat se, rozvíjet vlastní firmy a společensky prospěšné projekty, ale spolupracovat i s protikorupčními hnutími, aby se podnikatelské prostředí v České republice ozdravilo.

Číst dál...

Řízení rizik - Regulační past nebo příležitost? Bankinglounge dne 8. března s agentes GmbH

Mnichov, 16.2.2012 

Ve čtvrtek, 8. března 2012, zve agentes GmbH a Banking Club na BANKINGLOUNGE. Ve Frankfurtské škole Financí a managementu půjde o otázky týkající se tématu "Řízení rizik" a s tím související minimální požadavky pro banky. Kromě přednášek renomovaných řečníků čeká na účastníky také diskuse.

"Klíčovým tématem akce je splnění minimálních požadavků na řízení rizik," vysvětlil Volker Lenz, obchodní ředitel agentes GmbH. "Zákonodárci, vládní agentury a vnitřní oddělení zvyšují tlak na řízení rizik vůbec. Jak můžeme těžit z těchto tlaků a příležitostí? Na to chceme dát odpověď ve Frankfurtu." pokračoval Lenz. Začátek akce je v 18:30 hodin.

Mezi přednášejícími budou: Dr. Roland Stamm, Depfa Bank plc, Christof Born, Dr. Peter & Company AG, Andreas Warkentin, WINHELLER právní společnost mbH, Tobias Nellinger, dhmp GmbH - auditorská firma.

Moderuje Thorsten Hahn, ředitel společnosti BANKINGCLUB GmbH.

Zaměstnanci bank, pojišťoven, finančních institucí a všichni členové bankovního klubu mají vstup na akci zdarma.

Shoda s agentes ve prospěch bank 2011 – ohlédnutí

06.05.2011 – Také tento rok byla agentes sponzorem na každoročním kongresu o shodě ve prospěch bank. Impozantní stadion 1. FC Kolín nabídl jedinečné prostředí pro aktivní výměnu a zajímavé rozhovory.

Také u stánku agentes byla možnost získat nové kontakty a nápady. Claus Stielenbach, ředitel Vetrieb West a Rüdiger von Amelen, vedoucí produktového managementu u agentes GmbH, byli k dispozici k diskuzi.

Dobré řešení pro rok 2011 – minimalizace rizik

Stuttgart, 09.12.2010 – Oddělení Visual Age C++ opírající se o aplikace společně s agentes AG

Agentes AG nabízí firmám nejjednodušší a nejefektivnější odělené Visual Age C++ opírající se o aplikace.

M-OCL dává k dispozici knihovnu tříd se stejným rozhraním jako IBM OCL – pouze pod aktuálním a podporovaným překladačem.  Tímto je odklon od IBM Visual Age překladače významně zjednodušen. Na tuto kompetenci agents AG již spoléhají ÖRAG GmbH a finské ministerstvo spravedlnosti.

Rozsáhlé použití aplikací založených na IBM Visual Age C++ překladači je v bankách a pojišťovnách ještě více rozšířené. Jak potvrzuje aktuální IT-Trendbarometr agentes AG, používá 62% dotázaných bank a 71% dotazovaných pojišťoven IBM Visual Age C++. V roce 2001 byly rozvoj a podpora IBM Visual Age C++ zcela stanoveny ze strany IBM pro všechny platformy kromě AIX

Nové vydání softwaru pro agentes Office Process Manager (OPM)

Stuttgart, 09.11.2010 – Optimalizace výkonu pro Open Office, optimalizace procesu stejně jako rozšířené funkce reportu s aOPM 3.0 agentes GmbH

OPM agentes GmbH vzrostl. S novým vydáním softwaru verze 3.0 rozšiřuje stuttgartský poskytovatel IT-služeb funkce řízení auditu tabulkovými soubory. Právě včas na FI-forum, tradiční trh finanční informatiky, prezentuje agents GmbH nový aOPM, který zohledňuje jak záležitosti ze strany zákazníka, tak zpřísněný dohled spolkové organizace na finanční služby (BaFin)..

agentes GmbH poprvé na FI-foru ve Frankfurtu 2010

Stuttgart, 02.11.2010 – na tradičním domáckém trhu finanční informatiky prezentuje stuttgartský IT-poskytovatel služeb řešení ve znamení řízení rizik pro spořitelny.

Agentes GmbH se tento rok taktéž účastní. Na tradičním trhu finanční informatiky prezentuje stuttgartský poskytovatel služeb vlastní řešení pro spořitelny jako jsou agentes OPM, agentes KSM a agentes CSM, stejně jako SW-služby v oblasti Kernbank & Kredit, cenné papíry a platební styk, které jsou poskytnuty pro finanční informatiku.

„Jsem velice rádi, že můžeme být letos ve Frankfurtu při tom“, vysvětluje Claus Stielenbach, ředietel prodeje agentes GmbH. „Jako dlouholetý IT-partner finanční informatiky můžeme poskytnout příspěvek k tématu povědomí o rizicích.“

Kolínský trenér brankářů platí pro dobrý účel

Stuttgart, 28.06.2010 - agentes GmbH a Emnicon Solutions s.r.o. dopomáhají založení 1.FC Kolín částkou 1.500 Euro

Stuttgartský IT-poskytovatel služeb agentes mbHG stejně jako Emnicon Solutions s.r.o. ukazují svou velikost i mimo finanční a IT svět. V rámci kongresu v Kolíně nad Rýnem "Onlinemarketing pro banky" nastoupili oba hlavní sponzoři proti dlouholetému hráči a kolínskému trenéru brankářů Alexandru Bademu. Za každý nařízený pokutový kop šlo 100 € na založení 1.FC Kolín. Tým sponzorů se skládal z 11 hráčů,  z nichž každý měl dvě střely na branku zdarma. Díky mnoha brilantním akcím Alexandra Bade byli účastníci kongresu jen částečně úspěšní – dobré zprávy pro FC-Nadace, kterému na konci dne mohl být předán šek ve výši 1.500 Euro.