logo polo shirts
Facebook Napiste nám Reference Kariéra Refereence koncernu

O nás

Společnost agentes IT s.r.o. je českou dceřinou společností agentes Services GmbH se sídlem v Mnichově, SRN.

Společnost agentes je specializovaným dodavatelem software, IT služeb nejen pro finanční domy, ale i pro malé, střední a velké společnosti. Společnost agentes disponuje experty s fundovanými znalostmi problematiky řízení vnitřních procesů firem, kteří doprovázejí speciální projekty od koncepce přes fáze analýzy a návrhu až k realizaci.

 

Společnost agentes IT s.r.o. se soustřeďuje na odborné oblasti aplikačního vývoje dle nejmodernějších metodik a standardů (např. UML), dále na software a služby pro bankovní domy a obchod s cennými papíry, dále na produkty pro moderní firmy a společnosti s důrazem na optimalizovaný management vnitřních a vnějších procesů a na řízení vztahů se zákazníky.

 

Na svých pracovištích v Praze, Českých Budějovicích, Plzni, Mnichově, ve Stuttgartu a Kasselu koncern agentes Services GmbH zaměstnává více než 120 softwarových specialistů a dále patří do mateřského koncernového svazu PASS Consulting se sídlem v Aschaffenburgu v SRN, který se svými více než 700 zaměstnanci v oblasti softwarového vývoje je takřka jedničkou na německém trhu v oblasti softwarového vývoje a poradenství.

 

K zákazníkům firmy agentes patří firmy a společnosti z výrobní sféry, poskytovatelé služeb, univerzální a specializované banky v Evropě a dále zákazníci z automobilového průmyslu, maloobchodu, letecké dopravy, ale i z oblasti neziskové.

 

Více informací naleznete na stránkách mateřské společnosti www.agentes.de.

Jednatelé:

           

         
            Vojtěch Kačírek           Stephan Dawo
            e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.           e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
            Mobil: +420 777 002 080           Mobil: +49 160 554 170 7

 

 

agentes IT s.r.o.
Skuherského 45, 370 01 České Budějovice
Zapsaná dne 7. 12. 2007 v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 15785.

IČ: 28074823
DIČ: CZ 28074823
Tel.: +420 / 387 / 202 832

e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www: www.agentes-it.com