logo polo shirts
Facebook Napiste nám Reference Kariéra Refereence koncernu

Profesionální e-shopy

Tonermacher

tonermacher_logo.jpgKlient: Rudolf Wiegand & Partner GmbH
Projekt:
 e-shop
Realizace:
 2011
Adresa:
  www.tonermacher.de
Cíl:Redesign shopu, zatraktivnění designu, zjednodušení navigace na stránkách, rozšíření funkcí, zvýšení prodeje vlastních produktů na úkor originálních produktů. 

O projektu:

Společnost Rudolf Wiegand & Partner GmbH provozuje několik internetových obchodů, které jsou zaměřené na prodej spotřebního materiálu do tiskáren. Stávající podoba obchodů byla nevyhovující, design obchodů byl těžkopádný a zastaralý. Internetový obchod Tonermacher.de je prvním z řady obchodů, které  se rozhodl klient modernizovat. Kromě desingu, který doznal značného omlazení se v rámci projektu řešilo programování nových funkcí na podporu prodeje.

Jak již název obchodu naznačuje, Tonermacher je zaměřen především na prodej tonerů do tiskáren. Obchod je určen jak firmám, tak koncovým zákazníkům. Zákazníci jsou rozděleni do několika skupin. Po přihlášení se zákazníkovi zobrazují ceny, které jsou platné pro jeho cenovou skupinu. Pokud zákazník opakovaně nakupuje stejné zboží, nemusí toto zboží v obchodě vyhledávat, obchod si ho "pamatuje" a zobrazuje jej zákazníkovi v pravé části webu v sekci "Ihre letzte Bestellung". Mimoto si sem může zákazník kdykoli přidat libovolný počet dalších produktů. 

Pokud k originálním (OEM) produktu existuje alternativní levnější produkt Ampertec (což je značka, pod kterou firma Rudolf Wiegand & Partner GmbH nabízí své tonery), e-shop vždy tento levnější produkt zákazníkovi nabídne a zároveň zobrazí výši případné slevy (v % i v EUR) oproti originálnímu produktu.

V rámci zákaznického účtu má uživatel k dispozici přehled svých faktur, seznam naposled objednaných produktů i formuláře pro snadnou komunikaci s provozovatelem obchodu (formuláře reklamace apod.)

Poskytnuté služby:

Analýza, Řízení projektů, Implementace designu, Programování na míru, údržba