Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Informační systémy na míru

Logo projektu

Klient: PRESTO – PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s. r. o.

Web: https://www.presto.cz/

Realizace: Od roku 2016

Technologie: Java / GrailsAngular 4. 0

PRESTO – PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s. r. o. patří mezi nejvýznamnější překladatelské agentury a jazykové školy v České republice a ve střední Evropě. Presto zajišťuje komplexní překladatelské a tlumočnické služby ve více než 40 jazycích s týmem více než 4 000 překladatelů.

Koncem roku 2015 jsme vyhráli výběrové řízení společnosti Presto pro vývoj nového moderního informačního systému na míru, který postupně pokryje procesy překladatelských oddělení, obchodního oddělení a jazykové školy.

Na jaře roku 2017 byla dokončena moderní responzivní webová aplikace pro překladatelská oddělení, kterou denně využívá přes 100 interních uživatelů.

V současnosti pokračujeme v plánovaném rozvoji stávající aplikace a vyvíjíme obchodní modul pro obchodní oddělení. Obchodní modul umožní centralizaci důležitých obchodních informací na jednom místě, díky čemuž bude mít obchodník veškeré důležité informace z různých oddělení ihned po ruce (realizované zakázky, stav plnění zakázek, záznamy z jednání, kontakty atd.). Obchodní modul nabídne také spoustu dalších funkcí jako je workflow zakázek, obchodní plány, výpočet provizí, telefonické a e-mailové kampaně, velké množství statistik a reportů.

 

Přínos pro zákazníka:

  • Ucelený informační systém pokrývající všechny podstatné firemní procesy
  • Integrace s externími systémy (fakturační system Premier, ARES atd.)
  • Snížení administrativní zátěže zaměstnanců
  • Zvyšování pracovní efektivity obchodníků a backoffice

Obrázek

Rozsah použitých služeb

Vstupní analýza

Vstupní analýza

Projektové řízení

Projektové řízení

Návrh designu

Návrh designu

Frontend

Frontend

Backend

Backend

Školení

Školení

Servis a podpora

Servis a podpora

Testování

Testování

Návrh prototypu

Návrh prototypu

Konzultace

Konzultace