Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

 

 

Nabízíme outsourcing IT, kdy zajistíme komplexní IT služby ve Vaší firmě jako například:

  • konzultace, analýzu a IT audit,
  • poradenství a zprostředkování HW a SW,
  • evidování předaného HW a používaného SW,
  • návrh, instalaci a konfiguraci serverových řešení,
  • emailová řešení, správu dat, zálohování, monitoring,
  • návrh sítě, instalaci a konfiguraci síťových prvků
  • a uživatelskou podporu.

 

Outsourcing IT

 

Co vše Vám zajistíme?

Uživatelskou podporu

Nabízíme uživatelskou podporu v několika úrovních. Díky možnosti vzdáleného přístupu k PC a serveru je možné některé požadavky řešit téměř okamžitě. Telefonickou podporu uživatelů zajišťujeme i po telefonu.

Poradenství, zprostředkování a evidence HW a SW

Poradíme s výběrem HW a SW, doporučíme osvědčené možnosti. Zařídíme doručení a instalaci. V případě potřeby můžeme také HW a SW vybavení Vaší firmy evidovat. Evidence v domluveném formátu a rozsahu vychází z počáteční analýzy nebo IT auditu.

Počítačové a datové sítě

Zajistíme a zprostředkujeme Vám internetové připojení. Navrhneme počítačové sítě, datové rozvody a kabeláž. Pokryjeme prostor Vaší firmy wifi signálem. Zajistíme nákup a konfiguraci síťových prvků.

Serverová řešení a datová uložiště

Vytvoříme komplexní návrh serverového řešení, zajistíme zabezpečení, pořízení, instalace a konfigurace. Navrhneme možnost serverové virtualizace či clusterového řešení. Předložíme Vám různé možnosti návrhu datových uložišť, správy dat a zálohování dat.

Ostatní služby

Poskytujeme návrhy různých řešení firemních emailů a jiné komunikace. Nabízíme možnost zprostředkování jak mailhostingů, tak webhostingů a také možnost nastavení monitoringu veškerých služeb. Pomůžeme vám při použití některé naší softwarové služby. Můžeme připravit prostředí vhodné pro běh naší i jiné aplikace, kterou chcete používat ve Vaší firmě.

Nezávazná schůzka, konzultace

Na nezávazné schůzce se u šálku dobré kávy pobavíme o Vašich potřebách a možnostech naší spolupráce.

Analýza, IT audit

Přijedeme k Vám a uskutečníme detailní analýzu Vaší stávající IT infrastruktury, pokud žádnou ještě nemáte, navrhneme a zrealizujeme funkční a vyhovující řešení. Navrhneme vhodný HW a SW.

Realizace

Výstavbu infrastruktury a jiné HW zásahy zajistíme tak, aby se co nejméně dotkla Vašeho běžného pracovního dne.

Předání

Po úspěšné realizaci IT infrastruktury nasimulujeme běžný provoz a vše řádně otestujeme. Následně s Vámi dořešíme případné nedostatky.

Podpora

Nadále zajišťujeme provoz Vaší IT infrastruktury a její rozšiřování, opravíme vzniklé chyby, průběžně zaktualizujeme SW, monitoring sítě a zálohování je samozřejmostí.