Hledáme posilu do našeho týmu IT supportu!

Oblast počítačového HW a SW je tvojí parketou a chceš pracovat v mladém kolektivu ve stabilní firmě? Umíš se zapálit pro věc? Chceš se podílet na zajímavých projektech a dále se vzdělávat?

Pak hledáme právě Tebe, a to i přesto, že jsi třeba ještě student.

Do našeho týmu IT supportu hledáme posilu.

Co Tě u nás čeká:

  • příjemné pracovní prostředí blízko centra s chill zónou pro načerpání energie do další práce (PlayStation 5, fotbálek, hokej),
  • pohodové a lidské jednání, individuální přístup,
  • zajímavá a pestrá pracovní náplň pro české i zahraniční klienty,
  • flexibilní pracovní doba,
  • moderní pracovní prostory,
  • teambuildingové akce, možnost profesního a karierního růstu,
  • zajímavé platové ohodnocení, nadstandardní zaměstnanecké výhody (stravenky, notebook, firemní telefon i pro osobní využití, multisport karta a další ...),
  • fajn kolektiv, který se rád sejde i mimo práci.

Co od Tebe očekáváme:

  • přijímání telefonických a emailových požadavků, následná podpora koncových uživatelů,
  • zápis požadavků a jejich řešení samostatně nebo ve spolupráci,
  • správa, údržba, instalace koncových zařízení a jejich OS a dalšího SW,
  • základní správa tiskáren,
  • základní správa síťových prvků,
  • tvorba dokumentace a její pravidelná aktualizace,
  • monitoring a tvorba reportů,
  • spolupráce na správě IT infrastruktury.

Co by bylo fajn umět či mít:

  • středoškolské vzdělání (nejlépe v technickém oboru),
  • lepší uživatelská znalost OS Windows,
  • pokročilá znalost MS Office,
  • základní orientaci v principech fungování počítačových sítí,
  • nutné zkušenosti s instalacemi HW, SW,
  • AJ na úrovni čtení technické dokumentace,
  • servis HW,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • analytické, systematické a logické myšlení,
  • schopnost flexibilně řešit problémy, ochota se dále vzdělávat,
  • komunikativnost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci,
  • samostatnost, schopnost dotahovat úkoly do konce.

Zaujali jsme tě? Tak už neváhej a pošli nám svůj životopis!

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás a my se Vám obratem ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů viz. GDPR