Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jsme softwarová firma

Těší nás! Jsme stabilní česko-německá firma s více než 16 lety zkušeností, skvělým týmem programátorů a dalších specialistů. Máme zajímavé klienty, kterým pomáháme měnit jejich vize v software.

V roce 2007 jsme začínali jako malý tým programátorů v Českých Budějovicích. Nyní už máme týmy i v Plzni a v Praze. Od počátku vyvíjíme software pro německé i české banky a s rokem 2015 jsme se začali zaměřovat také na řešení firemních systémů na míru a mobilních aplikací. Našim klientům pomáháme zejména digitalizovat a tím i zefektivňovat firemní procesy. 

Upřednostňujeme lidský přístup a dlouhodobou vzájemnou spolupráci. Směřujeme dopředu, proto neustále inovujeme a vzděláváme se, abychom mohli našim zákazníkům poskytnout co nejlepší služby.

2007

2007

7. prosinec, to byl okamžik, kdy jsme se pustili do zdolávání vrcholů v informačních technologiích

2009 - 2012

2009 - 2012

Získáváme věrné zákazníky z řad německých bank, kteří přinášejí firmě potřebnou stabilitu i v době ekonomické krize. Vývoj bankovního software je pro nás denní chléb.

2009 - 2012
2013 - 2015

2013 - 2015

Vytváříme obchodní tým a začínáme se více zaměřovat na český trh s vývojem informačních systémů. Poskytujeme outsourcing IT prvnímu zákazníkovi a budujeme novou pobočku v Plzni.

2016 - 2017

2016 - 2017

Dáváme sbohem prvnímu služebnímu vozu a původnímu „retro“ webu. Oddělujeme divizi mobilních aplikací a získáváme spoustu zajímavých mobilních projektů.

2016 - 2017
7. prosince 2017

7. prosince 2017

Rekapitulujeme naši dosavadní cestu, plánujeme, ale hlavně slavíme desetileté výročí od vzniku společnosti.

2018 - 2023

2018 - 2023

Přibíráme do týmu nové kolegy, obsazujeme další patro v budově a pouštíme se do rozsáhlé rekonstrukce.

2018 - 2023
Ikona

25

ČLENŮ
TÝMU

Ikona

32

PRŮMĚRNÝ
VĚK ZAMĚSTNANCŮ

Ikona

31

SCHODŮ
DO KANCLU

Ikona

1760

VYPITÝCH
KÁV TENTO MĚSÍC

Ikona

+ 70 000

ŘÁDKŮ KÓDU
TENTO MĚSÍC

Proč důvěřovat právě nám?

Ikona
SPOLUPRÁCE A DLOUHODOBÉ PARTNERSTVÍ

S našimi klienty udržujeme dlouhodobá partnerství. Baví nás dávat maximum do projektů, na které budeme společně s jejich zadavateli pyšní.

Ikona
NA MÍRU ZÁKAZNÍKŮM

Každý projekt uzpůsobujeme na míru klientovi, tak aby vyhovoval jeho potřebám a zvyklostem. Pečlivě vybíráme technologie i lidské zdroje, které pro něj budou nejvhodnější.

Ikona
FLEXIBILITA

Našim zákazníkům poskytujeme maximální flexibilitu, ať již se jedná o čas nebo o úpravy během projektu či dodatečná rozšíření a další speciální požadavky.

Ikona
SPOLEHLIVOST

Nastavujeme realistické termíny, které posléze také plníme. Můžeme tak garantovat spolehlivost odevzdání zakázky v dohodnuté kvalitě a čase.

Ikona
KVALITNÍ ANALÝZA

Zakládáme si na kvalitní (před)analýze, abychom zabezpečili, že projekt bude realizován již od počátku tak, aby pokryl všechny potřebné procesy a splnil očekávání.

Ikona
STÁLÝ TÝM

V agentes máme nízkou fluktuaci zaměstnanců, což pro naše klienty znamená jistotu stálého týmu, který se podílí na jejich projektu. Neztrácíme tak cenné know-how a budujeme dlouhodobé vztahy.

Ikona
KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

Neřešíme za vás pouze vývoj nebo návrh firemní infrastruktury, ale postaráme se kompletně o vše. Od analýzy, navržení vhodného zpracování, přes volbu technologie a samotnou realizaci až po uvedení do provozu či školení uživatelů.

Ikona
NĚCO UŽ JSME ZAŽILI

Na trhu působíme už 15 let, během kterých jsme posbírali spoustu zkušeností s vývojem software, ale i prací s firemní IT infrastrukturou, a to v rámci jak malých projektů pro jednotlivce, tak pro velké nadnárodní korporace.

Co pro vás zařídíme?

Postaráme se o vývoj mobilní aplikace, informačního systému, ale i o správu firemní IT infrastruktury.

 

VYBERTE SI SLUŽBU PRO VÁS
VYBERTE SI SLUŽBU PRO VÁS

Přidej se k nám!

Jsme tým mladých nadšených lidí a právě rozšiřujeme náš tým!