Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁBAVA V PRÁCI I MIMO NI
ZAJÍMAVÉ PŘÍLEŽITOSTI
OSOBNÍ ROZVOJ
SKVĚLÁ PARTA

 

Pomáhej s námi měnit myšlenky a nápady našich klientů v mobilní aplikace a informační systémy!  Přidej se k nám a můžeš se podílet na českých i zahraničních projektechrozvíjet své schopnosti a získávat nové zkušenosti. 

V agentes si zakládáme na naší silné firemní kultuře. Budeš tedy pracovat v příjemné atmosféře s mladými a přátelskými lidmi, kteří se navzájem respektují, pomáhají si a s nadšením se pouštějí do různých výzev. Buď toho všeho součástí! Moc rádi Tě přivítáme do našeho týmu. :) 


Co říkají členové týmu

Aktuální volné pracovní pozice

Jak to u nás funguje?

Ikona
Jeden za všechny, všichni za jednoho

Jsme sehraný tým, který se vzájemně se respektuje a pomáhá si. Tykáme si, protože jsme všichni na jedné lodi a nezatěžujeme se spoustou zbytečných formalit.

Ikona
Je nám tu dobře

Pracujeme v příjemném prostředí prostorných zrekonstrovaných kanceláří, kde každý má to svoje místečko, které si může uzpůsobit přesně podle sebe.

Ikona
Nechybí nám nadšení

Sdílíme společné radosti a nadšení nejen z technologií, vychytávek, ale i z věcí, které nás baví jako jednotlivce mimo práci.

Ikona
Projekty, které nám dělají radost

Pečlivě si vybíráme zakázky tak, aby nás práce na nich bavila. Nebojíme se složitějších řešení a nových technologií a baví nás hledat vhodná řešení.

Ikona
Nenudíme se

Pravidelně organizujeme spoustu agentesích akcí. Těšíme se pak společně ze sportovních, gastronomických, ale i adrenalinových zážitků.

Ikona
Učíme (se)

Baví nás se zlepšovat v tom, co děláme, proto se stále vzděláváme a učíme nové věci. To, co umíme, pak rádi předáváme dál jak našim kolegům, tak nováčkům v oboru IT.

Ikona
Každý jsme jedinečný

Spokojenost jednotlivců je pro nás prioritou, proto ke každému přistupujeme individuálně. Nasloucháme, dáváme si zpětnou vazbu, vyzdvihujeme silné stránky a zlepšujeme ty slabší.

Ikona
Kávový ráj

Káva je naše pohonná jednotka, proto se nikdy nestane, že by nám v kancelářích došla. Nebojte ale, kolegů čajíčkářů si vážíme úplně stejně.

Teambuildingy – to je naše. Baví nás motokáry, šifrovaná, všechny různé sporty nebo i jen klidné posezení nad něčím dobrým k pití nebo k jídlu.
Rádi předáváme své zkušenosti a znalosti dále prostřednictvím workshopů, kurzů nebo si bereme do firmy studenty na stáž či stínování manažerů.
Už 16 let vyvíjíme software a staráme se o hardware. Za tu dobu jsme dosáhli větších i menších úspěchů, udělali také pár přešlapů, ale hodně jsme se toho naučili.
Baví nás hledat řešení i v těch zapeklitějších situacích.
Agentes je o lidech. Jsme srdcaři a záleží nám na úspěchu nejen firmy, ale i všech zaměstnanců. Díky tomu se tu cítíme fajn a jsme zároveň schopni odvádět skvělou práci pro naše klienty.
Sledujeme nové trendy a sdílíme mezi sebou užitečné know-how.
Jsme gurmáni. Děláme si společné snídaně, degustace, ale i grilovačky. Přidej se do našeho týmu a mlsej s námi!
Důvod k oslavě si vždycky najdeme.
Společně zkoušíme nové věci nejen v práci, ale i mimo ni. Učili jsme se na snowboardu, sjíždět vodu nebo třeba plachtit na Lipně.
Táhneme za jeden provaz a když je potřeba, neváháme podat si pomocnou ruku.

Přidej se k nám!

Jsme tým mladých nadšených lidí a právě rozšiřujeme náš tým!