Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ZÁBAVA V PRÁCI I MIMO NI
ZAJÍMAVÉ PŘÍLEŽITOSTI
OSOBNÍ ROZVOJ
SKVĚLÁ PARTA

Pomáhej s námi měnit myšlenky a nápady našich klientů v mobilní aplikace a informační systémy!  Přidej se k nám a můžeš se podílet na českých i zahraničních projektech, rozvíjet své schopnosti a získávat nové zkušenosti. 

V agentes si zakládáme na naší silné firemní kultuře. Budeš tedy pracovat v příjemné atmosféře s mladými a přátelskými lidmi, kteří se navzájem respektují, pomáhají si a s nadšením se pouštějí do různých výzev.

Pracujeme z prostorných kanceláří, kde je nepřetržitě k dispozici dostatek kvalitní kávy, protože bez toho IT firma prostě nemůže fungovat. Potřebuješ pracovat z domova? I na tom je možné se občas domluvit.

Uvítáme Tě i na našich agentes akcích, které často podnikáme. Vyzkoušet s námi můžeš třeba motokáry, zarelaxovat u vodní dýmky, vybít se při různých sportech nebo večer zhodnotit kvalitu lokálního piva. Několikrát ročně taky náš šéf Vojta vytáhne gril, narazí sud a my si přímo ve firmě děláme pořádnou grilovačku.

Buď toho všeho součástí! Moc rádi Tě přivítáme do našeho týmu. :) 

 


“Během studia jsem začal pracovat v agentes, kde jsem měl možnost podílet se na několika zajímavých zahraničních i českých projektech. S podporou milých zkušenějších kolegů jsem se stále učil novým věcem, technologiím a každým dnem se zdokonaloval v tom, co dělám. ”


Petr, 28 let, java developer

Aktuální volné pracovní pozice

Jak to u nás funguje?

Ikona
Jeden za všechny, všichni za jednoho
Jsme sehraný tým, který se vzájemně se respektuje a pomáhá si. Tykáme si, protože jsme všichni na jedné lodi a nezatěžujeme se spoustou zbytečných formalit.
Ikona
Je nám tu dobře
Pracujeme v příjemném prostředí prostorných zrekonstrovaných kanceláří, kde každý má to svoje místečko, které si může uzpůsobit přesně podle sebe.
Ikona
Nechybí nám nadšení
Sdílíme společné radosti a nadšení nejen z technologií, vychytávek, ale i z věcí, které nás baví jako jednotlivce mimo práci.
Ikona
Projekty, které nám dělají radost
Pečlivě si vybíráme zakázky tak, aby nás práce na nich bavila. Nebojíme se složitějších řešení a nových technologií a baví nás hledat vhodná řešení.
Ikona
Nenudíme se
Pravidelně organizujeme spoustu agentesích akcí. Těšíme se pak společně ze sportovních, gastronomických, ale i adrenalinových zážitků.
Ikona
Učíme (se)
Baví nás se zlepšovat v tom, co děláme, proto se stále vzděláváme a učíme nové věci. To, co umíme, pak rádi předáváme dál jak našim kolegům, tak nováčkům v oboru IT.
Ikona
Každý jsme jedinečný
Spokojenost jednotlivců je pro nás prioritou, proto ke každému přistupujeme individuálně. Nasloucháme, dáváme si zpětnou vazbu, vyzdvihujeme silné stránky a zlepšujeme ty slabší.
Ikona
Kávový ráj
Káva je naše pohonná jednotka, proto se nikdy nestane, že by nám v kancelářích došla. Nebojte ale, kolegů čajíčkářů si vážíme úplně stejně.
Teambuildingy – to je naše. Baví nás motokáry, šifrovaná, různé sporty nebo i klidné posezení nad něčím dobrým k pití nebo k jídlu.
Rádi předáváme své zkušenosti a znalosti dále prostřednictvím workshopů, kurzů nebo si bereme do firmy studenty na stáž či stínování manažerů.
Už 12 let vyvíjíme software a staráme se o hardware. Za tu dobu jsme dosáhli větších i menších úspěchů, udělali také pár přešlapů, ale hodně jsme se toho naučili.
Baví nás hledat řešení i v těch zapeklitějších situacích.
Agentes je o lidech. Jsme srdcaři a záleží nám na úspěchu nejen firmy, ale i všech zaměstnanců. Díky tomu se tu cítíme fajn a jsme zároveň schopni odvádět skvělou práci pro naše klienty.
x
Jsme gurmáni. Děláme si společné snídaně, degustace, ale i grilovačky. Přidej se do našeho týmu a mlsej s námi! (TLAČÍTKO)
Důvod k oslavě si vždycky najdeme.
Společně zkoušíme nové věci nejen v práci, ale i mimo ni. Učili jsme se na snowboardu, sjíždět vodu nebo třeba plachtit na jachtě.
x

Přidej se k nám!

Jsme tým mladých nadšených lidí a právě rozšiřujeme náš tým!