Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomáhej s námi měnit myšlenky a nápady našich klientů v mobilní aplikace a informační systémy. Zakládáme si na naší silné firemní kultuře. Budeš tedy pracovat v příjemné atmosféře s mladými, přátelskými lidmi, kteří se navzájem respektují, pomáhají si a s nadšením se pouštějí do různých výzev.

Můžeš se podílet na českých i zahraničních projektech a rozvíjet své schopnosti. Pracujeme z prostorných kanceláří, kde je nepřetržitě k dispozici dostatek kvalitní kávy, protože bez toho IT firma prostě nemůže fungovat. Potřebuješ pracovat z domova? I na tom je možné se občas domluvit.

Uvítáme Tě i na našich agentes akcích, které často podnikáme. Vyzkoušet s námi můžeš třeba motokáry, zarelaxovat u vodní dýmky, vybít se při různých sportech nebo večer zhodnotit kvalitu lokálního piva. Několikrát ročně taky náš šéf Vojta vytáhne gril, narazí sud a my si přímo ve firmě děláme pořádnou grilovačku. Buď toho všeho součástí! Moc rádi Tě přivítáme do našeho týmu. :) 

 


“Během studia jsem začal pracovat v agentes, kde jsem dostal příležitost podílet se na několika zajímavých projektech. S podporou milých a zkušených kolegů jsem se stále učil novým věcem a každým dnem jsem se zdokonaloval v tom, co dělám. Těší mě, že teď mám zkušenosti s prací ve stabilní firmě a v oboru, který mě baví. ”


Petr, 27 let

Aktuální volné pracovní pozice

Proč pracovat u nás?

Ikona

Jsme mladý a přátelský kolektiv, který se nebojí ani náročných výzev a vzájemně se podporuje

Ikona

Pracujeme na zajímavých českých i zahraničních projektech v těch nejmodernějších technologiích

Ikona

Nepřestáváme se učit novým věcem a kariérně růst

Ikona

Máme dlouholetou historii a silné zahraniční zázemí

Máte zájem u nás pracovat, ale nenašli jste Vaši pozici?

Třeba hledáme i Vás!