Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pomáhej s námi měnit myšlenky a nápady našich klientů v mobilní aplikace a informační systémy!  Přidej se k nám a můžeš se podílet na českých i zahraničních projektech, rozvíjet své schopnosti a získávat nové zkušenosti. 

V agentes si zakládáme na naší silné firemní kultuře. Budeš tedy pracovat v příjemné atmosféře s mladými a přátelskými lidmi, kteří se navzájem respektují, pomáhají si a s nadšením se pouštějí do různých výzev.

Pracujeme z prostorných kanceláří, kde je nepřetržitě k dispozici dostatek kvalitní kávy, protože bez toho IT firma prostě nemůže fungovat. Potřebuješ pracovat z domova? I na tom je možné se občas domluvit.

Uvítáme Tě i na našich agentes akcích, které často podnikáme. Vyzkoušet s námi můžeš třeba motokáry, zarelaxovat u vodní dýmky, vybít se při různých sportech nebo večer zhodnotit kvalitu lokálního piva. Několikrát ročně taky náš šéf Vojta vytáhne gril, narazí sud a my si přímo ve firmě děláme pořádnou grilovačku.

Buď toho všeho součástí! Moc rádi Tě přivítáme do našeho týmu. :) 

 


“Během studia jsem začal pracovat v agentes, kde jsem měl možnost podílet se na několika zajímavých zahraničních i českých projektech. S podporou milých zkušenějších kolegů jsem se stále učil novým věcem, technologiím a každým dnem se zdokonaloval v tom, co dělám. ”


Petr, 28 let, java developer

Aktuální volné pracovní pozice

Proč pracovat u nás?

Ikona

Jsme mladý a přátelský kolektiv, který se nebojí ani náročných výzev

Ikona

Pracujeme na zajímavých českých i zahraničních projektech a aplikujeme moderní technologie

Ikona

Nepřestáváme se rozvíjet, učit a vzájemně se v tom podporujeme

Ikona

Naše firma má dlouholetou historii a silné zahraniční zázemí

Máte zájem u nás pracovat, ale nenašli jste Vaši pozici?

Třeba hledáme i Vás!