Hledáme posilu do našeho týmu IT supportu!

Oblast počítačového HW a SW je tvojí parketou a chceš pracovat v mladém kolektivu ve stabilní firmě? Umíš se zapálit pro věc? Chceš se podílet na zajímavých projektech a dále se vzdělávat? Pak hledáme právě Tebe, a to i přesto, že jsi třeba ještě student.

Co u nás budeš dělat?

  • Přijímání telefonických a emailových požadavků, následná podpora koncových uživatelů
  • Zápis požadavků a jejich řešení samostatně nebo ve spolupráci
  • Správa, údržba, instalace koncových zařízení a jejich OS a dalšího SW
  • Základní správa tiskáren
  • Základní správa síťových prvků
  • Tvorba dokumentace a její pravidelná aktualizace
  • Monitoring a tvorba reportů
  • Spolupráce na správě IT infrastruktury

Co ti můžeme nabídnout?

  • Zajímavou a pestrou pracovní náplň pro české i zahraniční klienty
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Pružnou pracovní dobu
  • Moderní pracovní prostory
  • Možnost profesního a karierního růstu
  • Zajímavé platové ohodnocení, nadstandardní zaměstnanecké výhody (stravenky, notebook, firemní telefon i pro osobní využití, multisport karta a další ...)

A co čekáme od Tebe?

  • Středoškolské vzdělání (nejlépe v technickém oboru)
  • Lepší uživatelská znalost OS Windows
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Základní orientaci v principech fungování počítačových sítí
  • Nutné zkušenosti s instalacemi HW, SW
  • AJ na úrovni čtení technické dokumentace
  • Servis HW
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Analytické, systematické a logické myšlení
  • Schopnost flexibilně řešit problémy, ochota se dále vzdělávat
  • Komunikativnost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci
  • Samostatnost, schopnost dotahovat úkoly do konce

Zaujali jsme tě? Tak už neváhej, pošli nám svůj životopis a buď součástí našeho týmu!

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás a my se Vám obratem ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů viz. GDPR