Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vývoj firemních webových aplikací

Logo projektu

Klient: PRESTO – PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s. r. o.

Web: https://www.presto.cz/

Realizace: Od roku 2016

Technologie: Java / GrailsAngular 4. 0

PRESTO – PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s. r. o. patří mezi nejvýznamnější překladatelské agentury a jazykové školy v České republice a ve střední Evropě. Zajišťuje komplexní překladatelské a tlumočnické služby ve více než 40 jazycích s týmem více než 4 000 překladatelů.

Koncem roku 2015 jsme vyhráli výběrové řízení pro vývoj nového moderního informačního systému na míru, který postupně pokryje procesy překladatelských oddělení, obchodního oddělení a jazykové školy.

Pro vyřešení potřeb obchodního oddělení bylo nutné vytvořit CRM systém na míru. Tento systém nejen že obsahuje funkce typické pro běžné CRM systémy, ale také funkce specifické, které pokrývají procesy právě takto zaměřené společnosti. 

Obchodní modul umožňuje zejména centralizaci důležitých obchodních informací na jednom místě, díky čemuž má obchodník veškeré důležité informace z různých oddělení ihned po ruce (realizované zakázky, stav plnění zakázek, záznamy z jednání, kontakty na obchodní partnery atd.). Nabízí také spoustu dalších funkcí jako je workflow zakázek, obchodní plány, výpočet provizí, telefonické a e-mailové kampaně, velké množství statistik a reportů. Práce obchodních manažerů je tedy výrazně zjednodušená tím, že v systému najdou veškeré potřebné podklady k monitorování dosažených výsledků a pro následné sestavování obchodních plánů pro příští období.

Přínos pro zákazníka:

  • Všechny důležité informace na jednom místě
  • Přehled v obchodních případech
  • Historie vztahu se zákazníkem
  • Monitoring a plánování obchodních plánů
  • Přehledný kalendář zobrazující důležité události a úkoly
  • Možnost tvorby úkolů a jejich delegování

Obrázek

Rozsah použitých služeb

Vstupní analýza

Vstupní analýza

Projektové řízení

Projektové řízení

Návrh designu

Návrh designu

Frontend

Frontend

Backend

Backend

Školení

Školení

Servis a podpora

Servis a podpora

Testování

Testování

Návrh prototypu

Návrh prototypu

Konzultace

Konzultace