Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Digitální agentura

Logo projektu

Klient: Wienerberger, s. r. o.

Web: www.wienerberger.cz

Realizace: 2021

Technologie: Java Spring bootAngular 11.0.

Společnost Wienerberger, s. r. o. je největším výrobcem cihel a jiných stavebních materiálů v ČR. Disponuje celkem šesti závody, kde vyrábí cihelné bloky, překlady, stropy, lícové cihly, obkladové pásky a keramické střešní krytiny.

Na začátku roku 2021 jsme pro zákazníka Wienerberger vytvořili novou webovou platformu E-cube portál, která v tomto roce nabídne zaměstnancům společnosti Wienerberger spoustu modulů pro efektivnější předávání informací, vzdělávání a odměňování. První modul, který byl v rámci nové platformy vyvinut, je modul Eshop. Tento modul propojuje na jedné straně dodavatele dárkových předmětů, kteří mohou v aplikaci e-Cube Dodavatelé spravovat nabízené produkty a objednávky a na straně druhé zaměstnance společnosti Wienerberger, kteří mohou objednávat produkty dodavatelů v modulu e-Shop. Celý proces schvalování produktů dodavatelů, kontrolu objednávek, definici rozpočtu uživatelů spravuje administrátor v administrátorském rozhraní e-Cube.

Obrázek