Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vývoj mobilních aplikací

Logo projektu

Klient: Český internet, s. r. o.

Web: https://www.ceskereality.cz/

Realizace: 2018 - 2019

Platforma: Android

Technologie: Xamarin

Mobilní aplikace České reality obsahuje rozsáhlou databázi nemovitostí a uživateli je umožněno hned několik možností jejich filtrování a zobrazení. Lze také ihned kontaktovat realitního makléře prostřednictvím kontaktního formuláře či zavoláním a zájemcům se tak zvyšuje šance na to, vybranou nemovitost získat.

Základem je dělení do kategorií dle typu nemovitosti na byty, domy, pozemky, komerční, rekreační a ostatní nemovitosti, které se pak dají dále třídit dle různých parametrů jako je cena, plocha, lokalita nebo stáří inzerátu.

Nemovitosti se zobrazují v přehledném seznamu s fotografií, ale je možné i vyhledávání v mapě. Po kliknutí na vybranou nemovitost se zobrazí její detail s veškerými podrobnými informacemi jako jsou její parametry (stav, plocha, ID, vybavení, cena apod.) a v případě zájmu, je možné hned v aplikaci kontaktovat realitního makléře prostřednictvím kontaktního formuláře či zavoláním.

Appka ukládá přihlášeným uživatelům i data o naposledy navštívených a oblíbených nemovitostech a zájemci si také mohou nastavit své oblíbené filtry a šetřit tím čas při opakovaném vyhledávání.

V současné době je aplikace ve finální fázi vývoje a brzy vstoupí do Google Play.

Obrázek

Rozsah použitých služeb

Vstupní analýza

Vstupní analýza

Projektové řešení

Projektové řešení

Frontend

Frontend

Backend

Backend

Servis a podpora

Servis a podpora

Testování

Testování

Návrh prototypu

Návrh prototypu

Konzultace

Konzultace