Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vývoj mobilních aplikací

Logo projektu

Klient: Wienerberger, s. r. o.

Web: www.wienerberger.cz

Realizace: 2019

Platforma: iOS

Technologie: SwiftJavaSpringSpringboot

Společnost Wienerberger, s. r. o. je největším výrobcem cihel a jiných stavebních materiálů v ČR. Disponuje celkem šesti závody, kde vyrábí cihelné bloky, překlady, stropy, lícové cihly, obkladové pásky a keramické střešní krytiny.

Cílem projektu je vytvoření nové mobilní platformy pro prodejní tým společnosti Wienerberger, s. r. o. Primárně se jedná o nativní vývoj mobilní aplikace pro platformu iOS. Realizované řešení se skládá z následujících modulů: reklamace, věrnostní program, dohody o spolupráci, novinky a zprávy, koučink, registrace referenčních staveb či modul provizní smlouvy.

Webový backend server zajišťuje podporu mobilního řešení, správu uživatelů mobilní aplikace a tím určuje chování aplikace dle příslušné uživatelské role.

Mobilní aplikace digitalizuje potřebné procesy a mnohonásobně zefektivňuje práci obchodníkům, technickým poradcům a marketérům, kteří ji používají na zařízeních iPhone a iPad a elektronické podpisy dokumentů provádějí pomocí Apple Pen.

 

Přínos pro zákazníka:

  • Zrychlení a zefektivnění procesů
  • Odstranění papírových formulářů pro reklamace, papírových dohod o spolupráci a dalších fyzických dokumentů (Zejména proces reklamací je nyní řízen výhradně elektronicky.)
  • Dostupnost informací a dokumentů online na jednom centrálním místě
  • Rychlé sdílení dat
  • Možnost využití aplikace i v offline režimu
  • Flexibilní systém rolí a oprávnění na základě organizační struktury

Obrázek

Rozsah použitých služeb

Vstupní analýza

Vstupní analýza

Projektové řízení

Projektové řízení

Návrh designu

Návrh designu

Frontend

Frontend

Backend

Backend

Školení

Školení

Servis a podpora

Servis a podpora

Testování

Testování

Návrh prototypu

Návrh prototypu

Konzultace

Konzultace