Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Digitální agentura

Logo projektu

Klient: OTIDEA CZ s.r.o.

Web: https://otideavzdelavani.cz/

Realizace: 2021-2022

Začátkem roku 2021 nás náš zákazník OTIDEA požádal o spolupráci na modernizaci webového a administračního portálu otideavzdelavani.cz. Během prvního kvartálu proběhla opravdu důkladná analýza, během níž jsme se seznámili s procesy webu, resp. administrace. V rámci tohoto portálu společnost OTIDEA nabízí různá školení či webináře v oblasti veřejných zakázek.

Následný vývojový blok zahrnoval jednak modernizaci webového portálu, zejména jeho faceliftu, a dále kompletní implementaci administračního portálu s napojením na fakturační systém iDoklad (jednalo se např. o automatické vytvoření a následné spárování platby zálohové faktury, automatické vytvoření daňového dokladu po zaplacení zálohové faktury, či vytvoření "ostré" faktury v den školení, v případě, že nebyla dosud uhrazena zálohová faktura). Cílem bylo naprogramovat nejen stávající funkcionalitu v nových a modernějších technologiích, čehož se naši vývojáři zhostili velmi dobře.

Na podzim došlo k odevzdání pilotní verze, po které následovaly již pouze drobnější doladění, které zákazníkovi umožňují bezproblémové použití portálů.

Obrázek