Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vývoj mobilních aplikací

Logo projektu

Klient: P3N AG

Web: https://www.p3n.de/

Realizace: 2021

Společnost P3N AG znamená kompetentní poradenství, vynikající služby a inovativní software určený pro města a obce. Společnost metodicky spolehlivě vytváří se svými zákazníky viditelnou přidanou hodnotu v kontrolních a revizních procesech a pomáhá s jejich implementací včetně vyvíjených konceptů nových řešení. 
 
Začátkem roku 2021 jsme postupně převzali správu nad webovými i mobilními aplikacemi této společnosti a nyní tyto aplikace postupně modernizujeme a rovněž optimalizujeme jednotlivé revizní procesy.
 
Jedná se o 3 moderní responsivní webové aplikace argos.SPIELPLATZ, argos.STRASSE a argos.BAUM, které se zabývají:
  • správou dětských hřišť,
  • správou ulic,
  • správou městské zeleně.
 
Systémy argos.SPIELPLATZ a argos.STRASSE disponují ještě mobilními aplikacemi, které inspektorům v terénu usnadňují práci při kontrolách stavu dětských hřišť a ulic. Součástí mobilních aplikací je i zaznamenávání polohy jednotlivých závad, případně i celých úseků ulic pomocí snímání GPS polohy v reálném čase, jejím zaznamenáváním v mobilní aplikaci a následně systému s vizualizací aktuální polohy (popř. trasy) v mapovém frameworku: Google maps pro mobilní aplikace.
 

Obrázek