Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vývoj mobilních aplikací

Logo projektu

Klient: minnt GmbH

Web: https://www.bamcases.com/pages/gigs

Realizace: 2018

Technologie: Springboot

V roce 2018 jsme vyvíjeli backend mobilní aplikace s názvem Gigs by BAM, kterou teď využívají různí hudebníci například k tomu, aby bylo dobře postaráno o jejich hudební nástroje nebo ke zprostředkování komunikace mezi členy kapely.

Aplikace umí, pomocí senzorů umístěných v obalech na hudební nástroje, snímat užitečná data o stavu daného nástroje jako je například teplota a vlhkost a udržuje jej tak v ideálních podmínkách. V případě krádeže či ztráty také dokáže díky integrované SIMkartě s GPS trekováním přijímat informace o jeho umístění a může být tak velmi nápomocná k jeho úspěšnému nalezení.

Mimo to je možné vytvořit skupinu, do které poté lze pozvat členy kapely pomocí unikátního kódu a dále editovat její informace jako je název, profilové foto a další. Členové skupiny mohou využívat chat, a to jak ke skupinovým konverzacím, tak k individuálnímu zasílání zpráv. Nechybí ani notifikace, aby uživatelům neunikly žádné novinky. 

Skupiny mají k dispozici i databázi koncertů, kde vytvoří události, zadají její začátek a konec, místo konání, další podrobnější informace a třeba evidují i to, kdo z hudebníků se koncertu účastnil.  

Obrázek

Odkazy ke stažení