Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Mobilní aplikace nás prostě baví! Potřebujete poradit s mobilní aplikací či poptáváte konkrétní řešení? Jsme tu pro Vás! Nabízíme full service řešení!

 

 

 • Vyvíjíme aplikace pro chytré mobilní telefony a tablety
 • Zaměřujeme se na platformy Android a iOS
 • Umíme programovat  jednoduché, intuitivní a rychlé aplikace
 • Jednu aplikaci zvládneme snadno nasadit na více platforem. Šetříme tím za vývoj!
 • Nabízíme full service řešení od návrhu aplikace po její nasazení na aplikační markety Google Play i App Store
 • Aplikaci napojíme na vnitrofiremní či jiný systém
 • Naše řešení jsou vhodná pro jednotlivce, startupy i velké firmy
 • Nasloucháme potřebám našich zákazníků

 

 

Vývoj mobilních aplikací

 

Proč chtít appku právě od nás?

 

 • Spolehlivost, intuitivnost, rychlost

Nikoho nebaví, když jsou aplikace pomalé, nepřehledné a neustále padají. Naše appky mají intuitivní ovládání, jsou rychlé a spolehlivé.

 

 • Propojenost

Tvoříme aplikace pro mobilní telefony, tablety, ale také pro další chytrá zařízení. Dokážeme je integrovat s jinými systémy nebo třeba propojit se sociálními sítěmi.

 

 • Efektivita

Zakládáme si na kvalitním a přehledném kódu, který je snadno modifikovatelný a rozšiřitelný. Vyvíjíme agilně, tento způsob nám totiž umožňuje více kontrolovat projekt. Zároveň je vývoj transparentnější pro naše zákazníky, kteří mají přehled o rozpočtu a průběhu projektu. Navíc nám agilní vývoj dává větší prostor pro různé modifikace.

 

 • Testování

Nezapomínáme ani na průběžné testování. Kontrolujeme jak funkčnost, tak bezpečnost aplikace. Zařízení testujeme i v reálném provozu a na různých zařízeních, aby byla zajištěna kompletní spolehlivost aplikací.

 

 • Pomoc s uvedením na trh

Uvedení na trh není jednoduchá věc, my jsme ale, díky našim dlouholetým zkušenostem, schopni zákazníkovi zajistit bezproblémové nasazení appky na aplikační markety jako je Google Play a App Store. Následně sbíráme zpětnou vazbu od uživatelů a zabýváme se návrhy a realizací dalšího rozvoje aplikace.

 

 • Dlouhodobá spolupráce

Máme rádi dlouhodobé projekty, které ve spolupráci se zákazníkem můžeme neustále rozvíjet, modernizovat a být na ně pyšní. Aplikace v průběhu času můžeme neustále modifikovat a vylepšovat, aby byly v souladu s moderními trendy a vyhovovaly jejich cílové skupině.

 

 • Zkušenosti a nadšení

Disponujeme více než 10 lety zkušeností. Do každého projektu se pouštíme s nadšením, protože vývoj mobilních aplikací nás prostě baví. Jsme tým mladých, zapálených a kreativních lidí, kteří se nebojí sebemenších výzev.

 

Nezávazná schůzka

Na nezávazné schůzce se u šálku dobré kávy pobavíme o Vašich představách mobilní aplikace a možnostech naší spolupráce.

Přípravná fáze

Na začátku projektu uskutečníme detailní analýzu, na základě které navrhneme funkční řešení aplikace tak, aby byl její vývoj cenově efektivní a splňovala všechny požadované parametry.

Wireframes a design

Před vývojem rozkreslíme aplikaci do jednotlivých obrazovek, abyste si aplikaci uměli lépe představit. Po vyladění a odsouhlasení wireframů vytvoří náš grafik design aplikace.

Vývoj a testování

Při vývoji aplikace využíváme agilní přístup, který umožňuje pružně reagovat na změny během vývoje. Ve finální fázi vývoje testujeme aplikaci na různých zařízeních a v okamžiku, kdy je aplikace 100 % funkční, Vám předáváme aplikaci k akceptačnímu testu.

Uvedení na trh

Po schválení aplikace zákazníkem nahráváme aplikaci na App Store nebo Google Play.

Provoz a servis

Dle nastavených parametrů spolupráce dále zajišťujeme provoz aplikace, opravy chyb, realizaci nových požadavků, průběžné aktualizace dle nových verzí operačních systémů, zálohování, monitoring.