Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Hledáte vhodnou digitální agenturu, která se postará o digitalizaci Vašich firemních procesů a bude toto řešení stále optimalizovat? Jsme tu pro Vás! Postaráme se o vytvoření uživatelského rozhraní, vytvoříme Vám design a postaráme se i o online marketing.

 

 

 • Navrhneme Vám optimální uživatelské rozhraní (UX), díky kterému budou Vaše aplikace snáze a lépe ovladatelné.
 • Vytvoříme Vám návrh grafického designu webu a aplikací, který následně do aplikací zaimplementujeme.
 • Zdigitalizujeme Vaše firemní procesy - navrhneme Vám řešení digitálního procesu na míru, které bude efektivní a budeme ho dále zlepšovat.
 • Budeme Vám vyhodnocovat a optimalizovat SEO Vašich webových aplikací.
 • Navrhneme Vám vhodnou digitální marketingovou strategii, zrealizujeme ji pro Vás a zoptimalizujeme Váš celý online marketing (Google).

 

Digitální agentura

 

Proč spolupracovat právě s námi?

 

 •  Zkušenosti

disponujeme více než 15 lety zkušeností. Do každého projektu se pouštíme s nadšením. Jsme tým mladých kreativních lidí, kteří se nebojí sebemenších výzev. Máme šikovné grafiky a UX designéry, navrhneme Vám ideální vzhled a rozložení ovládacích prvků Vaší aplikace.

 

 • Propojenost

Tvoříme aplikace nejen pro mobilní telefony, ale i pro tablety a další chytrá zařízení. Dokázeme je integrovat s jinými systémy nebo třeba propojit se sociálními sítěmi.

 

 • Efektivita

Zakládáme si na kvalitním a přehledném kódu, který je snadno modifikovatelný a rozšiřitelný. Vyvíjíme agilně, tento způsob nám totiž umožňuje více kontrolovat projekt. Zároveň je vývoj transparentnější pro naše zákazníky, kteří mají přehled o rozpočtu a průběhu projektu. Navíc nám agilní vývoj dává větší prostor pro pozdější modifikace.

 

 • Testování

Nezapomínáme ani na průběžné testování. Kontrolujeme jak funkčnost, tak bezpečnost aplikace. Testujeme je i v reálném provozu a na různých zařízeních, aby byla zajištěna naprostá spolehlivost.

 

 • Pomoc s uvedením

Uvedení na trh není jednoduchá věc, my jsme ale, díky našim dlouhotelým zkušenostem, schopni zákazníkovi zajistit bezproblémové nasazení na aplikační markety jako je Google Play a App Store. Následně sbíráme zpětnou vazbu od uživatelů a zabýváme se návrhy a realizací dalšího rozvoje aplikace.

 

 • Dlouhodobá spolupráce

Máme rádi dlouhodobé projekty, které ve spolupráci se zákazníkem můžeme neustále rozvíjet, modernizovat a být na ně pyšní. V průběhu času můžeme neustále modifikovat a vylepšovat, aby vše bylo v souladu s moderními trendy.

 

Nezávazná schůzka

Na nezávazné schůzce se u šálku dobré kávy pobavíme o Vašich představách a požadavcích a možnostech spolupráce. Získáte orientační představu o ceně požadovaného řešení.

Analýza a návrh řešení

Naši analytici se důkladně seznámí s Vašimi požadavky a najdou vhodné řešení, které shrnou do analýzy, na základě které dostanete upřesněnou cenovou nabídku nabízeného řešení.

Podpis smlouvy, přípravné práce

Po podpisu smluv dochází k detailní analýze projektu, tvorbě product backlogu, návrhu architektury a designu řešení.

Vývoj a testování

Při vývoji aplikace využíváme agilní přístup, který umožňuje pružně reagovat na změny během vývoje. Navrhnuté řešení je průběžně testováno pomocí automatizovaných nástrojů a interními testery.

Pilotní a ostrý provoz

Po dokončení hlavního bloku softwarového vývoje zpřístupníme aplikaci k akceptačním testům do pilotního provozu. Před nasazením aplikace do ostrého provozu zapracováváme změny na základě zpětné vazby zákazníka, komunikujeme s budoucími uživateli a pracujeme na jejich školení.

Provoz a podpora uživatelům

Dle nastavených parametrů spolupráce dále zajišťujeme provoz, podporu uživatelům, opravy chyb, realizaci nových požadavků, průběžné aktualizace, zálohování, monitoring výkonu.

CHCI SPOLUPRACOVAT S VAŠÍ DIGITÁLNÍ AGENTUROU