Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Hledáte vhodnou webovou aplikaci, ale žádné krabicové řešení neodpovídá Vašim skutečným potřebám? Jsme tu pro Vás! Vyvineme Vám moderní webovou aplikaci, která bude realizovat Vaše firemní procesy.

 

 

 • Navrhneme Vám a vytvoříme Vaši firemní webovou aplikaci.
 • Na základě pečlivé analýzy Vašich firemních procesů Vám navrhneme ideální řešení jejich digitalizace a to i včetně specifických funkcí na míru
 • Využíváme výkonné technologie jako AngularJS, HTML 5 apod.
 • Máme rozsáhlé zkušenosti se systémovou integrací ERP - ekonomických informačních systémů na bázi (SAP, Microsoft Dynamics, atd.).
 • Naše řešení v kombinaci s agilním SCRUM vývojovým modelem umožňuje jednoduchou implementaci změn.
 • Garantujeme realizaci projektu na základě smluvně dohodnuté pevné ceny.

 

Vývoj firemních webových aplikací

 

Proč chtít vývoj webové aplikace právě od nás?

 

 •  Zkušenosti

S vývojem software máme mnoho zkušeností. Na trhu působíme už 12 let. Spolupracujeme jak se start-upy, ale není pro nás ani problém vyhovět požadavkům velkých společností.

 

 • Technologie

Používáme moderní open-source technologie bez zatížení licencí třetích stran: Java, Spring Boot, AngularJS, HTML5, PostgreSQL apod.

 

 • Kvalita a přehlednost

Protože víme, že potřeby uživatelů firemních webových aplikací se někdy s časem mění, při vývoji dbáme na přehlednost kódu a na to, aby bylo možné jej v budoucnosti jednoduše rozšířit dle nových požadavků zákazníka.

 

 • Integrovatelnost

Umíme vytvářet i složitější webové aplikace, které následně integrujeme se stávajícími aplikacemi a dalšími systémy. Dokážeme napojit nejen fakturační, ERP systémy a další, ale zvládáme propojení i s jinými zařízeními jako jsou například jukeboxy, přenosné tiskárny, různé senzory a podobně.

 

 • Testování

Provádíme bezpečnostní a zátěžové testy, které minimalizují riziko problémů po zavedení systému do ostrého provozu. Na naše systémy se tak můžete spolehnout.

 

 • Dlouhodobá spolupráce

Rádi s našimi klienty spolupracujeme dlouhodobě. Baví nás systémy udržovat neustále moderní a v souladu s potřebami jejich uživatelů.

 

 • Nadšení

Do všech projektů se pouštíme s odhodláním, kreativitou a nadšením. Náš tým se nebojí skutečně žádných výzev.

 


Výhody webové aplikace na míru

 

 • Systém je navržen na míru firemním procesům

Uživatelé nejsou zatěžování zbytečnými funkcemi krabicového řešení a zároveň mají k dispozici všechny potřebné funkce. Systém se přizpůsobuje uživatelům, ne oni jemu.

 

 • Flexibilní rozvoj systému

V první fázi vývoje webové aplikace dochází k vývoji základních funkcí, které jsou v budoucnosti rozšiřovány dle aktuálních potřeb uživatelů.

 

 • Jednorázová cena bez pravidelných licenčních poplatků

Systém je realizován na základě garantované pevné ceny bez dalších licenčních poplatků, které se u běžných krabicových řešení pohybují v řádu desítek až stovek tisíců korun ročně.

 

 • Zadavatel se stává vlastníkem systému

Po dokončení vývoje webové aplikace přechází vlastnictví zdrojového kódu na zadavatele.

Nezávazná schůzka

Na nezávazné schůzce se u šálku dobré kávy pobavíme o Vašich představách a požadavcích na informační systém a možnostech spolupráce. Získáte orientační představu o ceně požadovaného řešení.

Analýza a návrh řešení

Naši analytici se důkladně seznámí s Vašimi požadavky a najdou vhodné řešení, které shrnou do analýzy, na základě které dostanete upřesněnou cenovou nabídku nabízeného řešení.

Podpis smlouvy, přípravné práce

Po podpisu smluv dochází k detailní analýze projektu, tvorbě product backlogu, návrhu architektury a designu řešení.

Vývoj a testování

Při vývoji aplikace využíváme agilní přístup, který umožňuje pružně reagovat na změny během vývoje. Informační systém je průběžně testován pomocí automatizovaných nástrojů a interními testery.

Pilotní a ostrý provoz

Po dokončení hlavního bloku softwarového vývoje zpřístupníme aplikaci k akceptačním testům do pilotního provozu. Před nasazením aplikace do ostrého provozu zapracováváme změny na základě zpětné vazby zákazníka, komunikujeme s budoucími uživateli a pracujeme na jejich školení.

Provoz a podpora uživatelům

Dle nastavených parametrů spolupráce dále zajišťujeme provoz informačního systému, podporu uživatelům, opravy chyb, realizaci nových požadavků, průběžné aktualizace, zálohování, monitoring výkonu.

Vybrané reference

CHCI VYVINOUT WEBOVOU APLIKACI