Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Mobilní aplikace nás prostě baví! Potřebujete poradit s mobilní aplikací či poptáváte konkrétní řešení? Jsme tu pro Vás! Nabízíme full service.

 

 

 • Digitalizujeme firemní procesy prostřednictvím mobilních aplikací.
 • Vyvineme vám aplikaci pro chytré mobilní telefony nebo tablety.
 • Zaměřujeme se na nativní platformy Android iOS.
 • Umíme Vám vyvinout nativní aplikaci anebo i aplikaci hybridní (na bázi frameworku Ionic, jednotný programový kód pro obě platformy - výhody: nižší náklady vývoje).
 • Umíme programovat jednoduché, intuitivní a rychlé aplikace.
 • Jednu aplikaci zvládneme snadno nasadit na více platforem. Šetříme vám tím peníze za vývoj!
 • Poskytujeme full service řešení od návrhu aplikace po její nasazení na aplikační markety Google Play i App Store.
 • Aplikaci propojíme s vnitrofiremním či jiným informačním systémem.
 • Najdeme ideální řešení právě pro Vaše potřeby, ať už jste jednotlivec, startup nebo velká firma.

 

Vývoj mobilních aplikací

 

Proč chtít tvorbu mobilní aplikace právě od nás?

 

 • Spolehlivost, intuitivnost, rychlost

Naše appky mají intuitivní ovládání, fungují rychle a spolehlivě. Nikoho přece nebaví, když jsou aplikace pomalé, nepřehledné a nestabilní. 

 

 • Propojenost

Tvoříme aplikace nejen pro mobilní telefony, ale i pro tablety a další chytrá zařízení. Dokážeme je integrovat s jinými systémy nebo třeba propojit se sociálními sítěmi.

 

 • Efektivita

Zakládáme si na kvalitním a přehledném kódu, který je snadno modifikovatelný a rozšiřitelný. Vyvíjíme agilně, tento způsob nám totiž umožňuje více kontrolovat projekt. Zároveň je vývoj transparentnější pro naše zákazníky, kteří mají přehled o rozpočtu a průběhu projektu. Navíc nám agilní vývoj dává větší prostor pro pozdější modifikace.

 

 • Testování

Nezapomínáme ani na průběžné testování. Kontrolujeme jak funkčnost, tak bezpečnost aplikace. Testujeme je i v reálném provozu a na různých zařízeních, aby byla zajištěna naprostá spolehlivost aplikací.

 

 • Pomoc s uvedením na trh

Uvedení na trh není jednoduchá věc, my jsme ale, díky našim dlouholetým zkušenostem, schopni zákazníkovi zajistit bezproblémové nasazení na aplikační markety jako je Google Play a App Store. Následně sbíráme zpětnou vazbu od uživatelů a zabýváme se návrhy a realizací dalšího rozvoje aplikace.

 

 • Dlouhodobá spolupráce

Máme rádi dlouhodobé projekty, které ve spolupráci se zákazníkem můžeme neustále rozvíjet, modernizovat a být na ně pyšní. Aplikace v průběhu času můžeme neustále modifikovat a vylepšovat, aby byly v souladu s moderními trendy a vyhovovaly jejich cílové skupině.

 

 • Zkušenosti a nadšení

Disponujeme více než 15 lety zkušeností. Do každého projektu se pouštíme s nadšením, protože vývoj mobilních aplikací nás prostě baví. Jsme tým mladých kreativních lidí, kteří se nebojí sebemenších výzev. 

 

Nezávazná schůzka

Na úvodní schůzce se u šálku chutné kávy pobavíme o vašich představách mobilní aplikace a možnostech naší spolupráce.

Přípravná fáze

Na začátku projektu uskutečníme detailní analýzu, na základě které navrhneme funkční řešení aplikace tak, aby byl její vývoj cenově efektivní a splňovala všechny požadované parametry.

Wireframes a design

Před vývojem rozkreslíme aplikaci do jednotlivých obrazovek, abyste si aplikaci uměli lépe představit. Po vyladění a odsouhlasení wireframů vytvoří náš grafik design aplikace.

Vývoj a testování

Při vývoji aplikace využíváme agilní přístup, který umožňuje pružně reagovat na změny. Ve finální fázi testujeme aplikaci na různých zařízeních a v okamžiku, kdy je aplikace 100% funkční, vám předáváme aplikaci k akceptačnímu testu.

Uvedení na trh

Po schválení aplikace zákazníkem nahráváme aplikaci na App Store nebo Google Play.

Provoz a servis

Dle nastavených parametrů spolupráce dále zajišťujeme provoz aplikace, opravy chyb, realizaci nových požadavků, průběžné aktualizace pro nové verze operačních systémů, zálohování i monitoring.

Vybrané reference

CHCI VYVINOUT MOBILNÍ APLIKACI