logo polo shirts
Facebook Napiste nám Reference Kariéra Refereence koncernu

Profesionální e-shopy

MSK

msk-logo.jpgKlient: Rudolf Wiegand & Partner GmbH
Projekt: e-shop
Realizace: 2011
Adresa: www.msknet.de
Cíl:
Modernizace stávajícího eshopu. Zjednodušení navigace na stránkách, podpora prodeje vlastních produktů. 

O projektu:

Společnost Rudolf Wiegand & Partner GmbH je německým výrobcem spotřebního materiálu pro tiskárny, který na svých eshopech nabízí pod značkou Ampertec. Internetový obchod www.msknet.de nabízí zboží především německým a rakouským zákazníkům. Eshop je proto pouze v německém jazyce. 

Uživatelé obchodu mají k dispozici široké spektrum funkcí, které urychlují nákup. Pod svým uživatelským účtem nalezne zákazník přehled svých faktur (včetně informací o jejich splatnosti), přehled naposledy nakupovaných (často nakupovaných) výrobků, ale i seznam oblíbených produktů a tiskáren, které si může přidávat i odebírat. Díky tomu se vždy rychle dostane k produktům, které kupuje nejčastěji. K dispozici je rovněž funkce fulltextového vyhledávání i parametrického vyhledávání, kde zákazník vybere výrobce tiskárny a konkrétní tiskárnu a eshop zobrazí produkty, které jsou pro vybranou tiskárnu vhodné.

U každého produktu - v jeho detailu - lze zjistit, pro jaké typy tiskáren je vhodný.

Zákazníkům je k dispozici rovněž funkce alternativního košíku, kde systém automaticky počítá úsporu (v % i v EUR) při volbě neoriginálního příslušenství.  Zákazník má zde možnost stisknutím jednoho tlačítka tip na úsporu přijmout a nahradit tak levnějším produktem již vybraný produkt. 

Poskytnuté služby:

Analýza, Řízení projektů, Implementace designu, Programování na míru, údržba