Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Hledáte vhodný informační systém, ale žádné krabicové řešení neodpovídá Vašim skutečným potřebám? Jsme tu pro Vás! Vytvoříme informační systém na míru Vašich potřeb.

 • Navrhneme a vytvoříme informační systém na míru firemním procesům
 • Realizujeme podnikové, rezervační, objednávkové a CRM systémy, ale například také systémy pro dispečerské řízení a další
 • Využíváme výkonné technologie (Angular JS, Groovy on Rails, HTML 5)
 • Máme rozsáhlé zkušenosti se systémovou integrací robustních informačních systémů (SAP, Microsoft Dynamics atd.)
 • Naše řešení umožňuje jednoduchou implementaci změn
 • Garantujeme realizaci projektu na základě smluvně dohodnuté pevné ceny

 

 

Výhody informačního systému na míru

 

Systém je navržen na míru firemním procesům

 • Uživatelé nejsou zatěžování zbytečnými funkcemi krabicového řešení a zároveň mají k dispozici všechny potřebné funkce. Uživatelé se nepřizpůsobují systému, ale systém uživatelům.

 

Flexibilní rozvoj systému

 • V první fázi vývoje informačního systému dochází k vývoji základních funkcí, které jsou v budoucnosti rozšiřovány dle aktuálních potřeb uživatelů.

 

Jednorázová cena bez pravidelných licenčních poplatků

 • Systém je realizován na základě garantované pevné ceny bez dalších licenčních poplatků, které se u běžných krabicových řešení pohybují v řádu desítek až stovek tisíců korun ročně.

 

Zadavatel se stává vlastníkem systému

 • Po dokončení vývoje informačního systému přechází vlastnictví zdrojového kódu na zadavatele.

 


Kolik mě bude takový systém stát?

 

 • Celková cena vlastního informačního systému startuje na částce 200 000 Kč bez DPH.

 

 • Hrubý odhad celkové ceny lze stanovit po provedení předběžné analýzy, kterou poskytujeme zdarma.

Nezávazná schůzka

Na nezávazné schůzce se u šálku dobré kávy pobavíme o Vašich představách a požadavcích na informační systém a možnostech spolupráce. Získáte orientační představu o ceně požadovaného řešení.

Analýza a návrh řešení

Naši analytici se důkladně seznámí s Vašimi požadavky a najdou vhodné řešení, které shrnou do analýzy, na základě které dostanete upřesněnou cenovou nabídku nabízeného řešení.

Podpis smlouvy, přípravné práce

Po podpisu smluv dochází k detailní analýze projektu, tvorbě product backlogu, návrhu architektury a designu řešení.

Vývoj a testování

Při vývoji aplikace využíváme agilní přístup, který umožňuje pružně reagovat na změny během vývoje. Informační systém je průběžně testován pomocí automatizovaných nástrojů a interními testery.

Pilotní a ostrý provoz

Po dokončení hlavního bloku softwarového vývoje zpřístupníme aplikaci k akceptačním testům do pilotního provozu. Před nasazením aplikace do ostrého provozu zapracováváme změny na základě zpětné vazby zákazníka, komunikujeme s budoucími uživateli a pracujeme na jejich školení.

Provoz a podpora uživatelům

Dle nastavených parametrů spolupráce dále zajišťujeme provoz informačního systému, podporu uživatelům, opravy chyb, realizaci nových požadavků, průběžné aktualizace, zálohování, monitoring výkonu.