Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Hledáte vhodný informační systém, ale žádné krabicové řešení neodpovídá Vašim skutečným potřebám? Jsme tu pro Vás! Vytvoříme Vám informační systém na míru.

 • Navrhneme a vytvoříme informační systém na míru firemním procesům
 • Realizujeme podnikové, rezervační, objednávkové a CRM systémy, ale umíme i systémy pro dispečerské řízení a další
 • Využíváme výkonné technologie jako Angular JS, Groovy on Rails, HTML 5 apod.
 • Máme rozsáhlé zkušenosti se systémovou integrací robustních informačních systémů (SAP, Microsoft Dynamics atd.)
 • Naše řešení umožňuje jednoduchou implementaci změn
 • Garantujeme realizaci projektu na základě smluvně dohodnuté pevné ceny

 

 

Proč chtít vývoj informačního systému právě od nás?

 

 •  Zkušenosti

S vývojem software máme mnoho zkušeností. Na trhu působíme už 12 let. Spolupracujeme jak se start-upy, ale není pro nás ani problém vyhovět požadavkům velkých společností.

 

 • Technologie

Vždy pečlivě volíme vhodnou technologii pro daný projekt dle jeho specifik. Vybíráme z těch nejmodernějších a nejspolehlivějších technologií.

 

 • Kvalita a přehlednost

Protože víme, že potřeby uživatelů informačních systémů se někdy s časem mění, při vývoji dbáme na přehlednost kódu a na to, aby bylo možné jej v budoucnosti jednoduše rozšířit dle nových požadavků zákazníka.

 

 • Propojitelnost

Umíme vytvářet i složitější informační systémy, které následně propojujeme se stávajícími aplikacemi a dalšími systémy. Dokážeme napojit nejen fakturační, ERP systémy a další, ale zvládáme propojení i s jinými zařízeními jako jsou například jukeboxy, přenosné tiskárny, různé senzory a podobně.

 

 • Testování

Provádíme bezpečnostní a zátěžové testy, které minimalizují riziko problémů po zavedení systému do ostrého provozu. Na naše systémy se tak můžete spolehnout.

 

 • Dlouhodobá spolupráce

Rádi s našimi klienty spolupracujeme dlouhodobě. Baví nás systémy udržovat neustále moderní a v souladu s potřebami jejich uživatelů.

 

 • Nadšení

Do všech projektů se pouštíme s odhodláním, kreativitou a nadšením. Náš tým se nebojí skutečně žádných výzev.

 


Výhody informačního systému na míru

 

 • Systém je navržen na míru firemním procesům

Uživatelé nejsou zatěžování zbytečnými funkcemi krabicového řešení a zároveň mají k dispozici všechny potřebné funkce. Systém se přizpůsobuje uživatelům, ne oni jemu.

 

 • Flexibilní rozvoj systému

V první fázi vývoje informačního systému dochází k vývoji základních funkcí, které jsou v budoucnosti rozšiřovány dle aktuálních potřeb uživatelů.

 

 • Jednorázová cena bez pravidelných licenčních poplatků

Systém je realizován na základě garantované pevné ceny bez dalších licenčních poplatků, které se u běžných krabicových řešení pohybují v řádu desítek až stovek tisíců korun ročně.

 

 • Zadavatel se stává vlastníkem systému

Po dokončení vývoje informačního systému přechází vlastnictví zdrojového kódu na zadavatele.

Nezávazná schůzka

Na nezávazné schůzce se u šálku dobré kávy pobavíme o Vašich představách a požadavcích na informační systém a možnostech spolupráce. Získáte orientační představu o ceně požadovaného řešení.

Analýza a návrh řešení

Naši analytici se důkladně seznámí s Vašimi požadavky a najdou vhodné řešení, které shrnou do analýzy, na základě které dostanete upřesněnou cenovou nabídku nabízeného řešení.

Podpis smlouvy, přípravné práce

Po podpisu smluv dochází k detailní analýze projektu, tvorbě product backlogu, návrhu architektury a designu řešení.

Vývoj a testování

Při vývoji aplikace využíváme agilní přístup, který umožňuje pružně reagovat na změny během vývoje. Informační systém je průběžně testován pomocí automatizovaných nástrojů a interními testery.

Pilotní a ostrý provoz

Po dokončení hlavního bloku softwarového vývoje zpřístupníme aplikaci k akceptačním testům do pilotního provozu. Před nasazením aplikace do ostrého provozu zapracováváme změny na základě zpětné vazby zákazníka, komunikujeme s budoucími uživateli a pracujeme na jejich školení.

Provoz a podpora uživatelům

Dle nastavených parametrů spolupráce dále zajišťujeme provoz informačního systému, podporu uživatelům, opravy chyb, realizaci nových požadavků, průběžné aktualizace, zálohování, monitoring výkonu.